Fudbaleri Plamena iz Donjeg Vodičeva poraženi su u Banjaluci od ekipe Krajine sa 3:0 u okviru četvrtog kola Regionalne lige – grupa Zapad.

Plamen nakon četiri odigrana kola ima osvojen jedan bod i nalazi se na 12. mjestu na tabeli, a u narednom kolu dočekaće Karanovac iz Banjaluke.

Rudar iz Blagaja poražen je u Međeđi od ekipe Ravni sa 3:1 u okviru trećeg kola Područne lige – grupa Prijedor, a jedini pogodak za Rudar djelo je Dragana Grahovca, koji je pogodio sopstvenu mrežu. Ranije su svoj meč u okviru trećeg kola odigrali fudbaleri Slavena koji su remizirali 2:2 u gostima kod Ljubije.

Slaven nakon tri kola ima pet bodova i nalazi se na petom mjestu, dok je Rudar šesti sa tri boda. U narednom kolu Slaven dočekuje Gomjenicu, a Rudar je domaćin Moštanici.

Opštinski derbi u okviru Međuopštinske lige – grupa Prijedor odigrali su fudbaleri Svodne i 7. Republike, a uspješnija je bila Svodna koja je slavila rezultatom 2:1.

Svodna je povela sa 1:0 u 31. minuti golom Petra Kneževića, na 2:0 povisio je Pero Aleksić u 49. minuti, da bi konačan rezultat od 2:1 postavio Nikola Medić u 90+1. minuti.

Svodna nakon dva kola ima maksimalan učinak od dvije pobjede, dok je 7. Republika zabilježila dva poraza.